Volitelné předměty pro budoucí 7. a 8. třídy

Milé žákyně, milí žáci, vážení rodiče,

v přiloženém katalogu najdete nabídku volitelných předmětů pro budoucí 7. a 8. ročníky. Prosíme žáky, aby si vybrali hlavní a záložní volitelný předmět během následujícího víkendu, v pondělí 21. 6. si jej budou volit ve škole. Předměty se budou otvírat jen v případě naplnění minimální kapacity.

Katalog volitelných předmětů.

Pro 6. ročníky připravujeme nový koncept předmětu, ve kterém budou žáci pracovat na svých projektech (podle metodiky Škola můj projekt). Proto pro ně nevypisujeme volitelné předměty. Koncept budeme na konci školního roku vyhodnocovat a na základě zkušenosti se rozhodneme, jak s ním naložit v dalších letech.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S pozdravem
Hana Doležalová