Zlato a stříbro pro zbraslavskou školu

Tento školní rok byl poznamenán covidovou pandemií, což se odrazilo i na pořádání školních soutěží. V říjnu se kluci těšili na turnaj v kopané, který se již ze zmiňovaných důvodů neuskutečnil. O to více byli nadšeni, když přišla zpráva, že turnaj proběhne v půlce června ve SC Radotín.
Dne 14.6. si přišli do Radotína změřit síly zástupci škol z Prahy 16 a Prahy 5. My jsme startovali v obou kategoriích a to ml. žáci a starší žáci. Do starších žáků jsme nominovali žáky 8. tříd a doplnili je hráči ze 7. ročníků (místo kluků z 9. tříd) s výhledem do dalšího školního roku. Mladší kategorie zahrnovala 6. a 7. třídy.
V mladší ch žácích jsme nenašli přemožitele a s převahou jsme všechna utkání vyhráli a umístili jsme se na 1. místě. V kategorii starších žáků jsme o jednu branku obsadili celkové 2. místo.
Chtěla bych touto cestou poděkovat všem chlapcům za reprezentaci školy, za předvedené výkony a v neposlední řadě za hru fair play.
Děkuji rodičům za podporu a kolegům vyučujícím za uvolnění chlapců z výuky.

Mgr. Iveta Teřlová