Výstava výtvarných prací žáků naší školy

Vážení rodiče,
Vážení členové Klubu,

dovolujeme si Vás touto cestou informovat o první akci Klubu pro rok 2021.

Klub ve spolupráci s pedagogy zorganizoval výstavu výtvarných prací žáků naší školy, která se uskuteční v Městském domě v květnu tohoto roku. Bude samozřejmě záležet na epidemiologické situaci, ale pokud bude nouzový stav, bude výstava přenášena on-line.

Za školu byly jako koordinátorky zvoleny Mgr. Miloslava Havlíčková (1. stupeň) a Mgr. Eva Záhornadská (2. stupeň). Děti budou malovat na téma „Moje sny“ ve formátu A3 či A4.
Klub zajistí shromáždění výtvarných prací ve třídách, následně vybere 3 nejlepší práce za třídu ve spolupráci s koordinátory a provede instalaci prací ve výstavním síni. Tyto práce budou ve výstavní síni umístěny prostřednictvím závěsného systému. Výtvarné práce, které nebudou vybrány, budou umístěny na výstavě v deskách, do kterých bude možné nahlédnout.

Termín výstavy pro 1. stupeň: 3. 5. - 14. 5. 2021

V pondělí 3. 5. 2021 slavnostní zahájení pro oba stupně.

Termín výstavy pro 2. stupeň: 17. 5. - 28. 5. 2021

Výstavní prostor bude otevřen v normální otevírací době a to v PO a ST 8 – 18 hodin, ÚT 12 - 16 a ČT 12 – 18 hodin. V sobotu 8. 5. a 22. 5. bude výstava otevřena 14 - 16 hodin.
Pokud by se vyskytly nějaké změny, budeme vás informovat.

Výbor Klubu