Výstava se koná!

VÝSTAVA SE KONÁ!

Vážení rodiče, Vážení členové Klubu,

avizovaná výstava prací žáků naší školy, která se uskuteční v Městském domě od 3. května se již blíží!

Vzhledem ke skutečnosti, že výstavní prostor Městského domu je velkorysý, rozhodli jsme se pro spojenou výstavu obou stupňů ve stávajícím termínu 3.-28. května 2021.

Pokud to epidemiologická situace dovolí, těšíme se na Vaši osobní návštěvu. Výstavní prostor bude otevřen v normální otevírací době a to v PO a ST 8 – 18 hodin, ÚT 12 - 16 a ČT 12 – 18 hodin. V sobotu 22. 5. bude výstava otevřena v čase 14 - 16 hodin.

V opačném případě budete moci shlédnout výstavu dětí v klidu domova, a to prostřednictvím on-line záznamu, jehož odkaz bude dostupný po zahájení výstavy.

Na závěr bychom ještě rádi poděkovali především všem dětem, které přispěly svými krásnými, mnohdy téměř uměleckými výtvory na naši výstavu, protože bez nich by se výstava neuskutečnila!

Nemalé poděkování také směřuje našim koordinátorkám za jejich trpělivost a za jejich výběr, poděkování panu řediteli za možnost uskutečnit tento nápad a taktéž milé poděkování paní Velemínské, s jejíž pomocí jsme instalaci mohli provést.

Tak ať se výstava líbí!