Přednáška o drogách pro 6. - 9. třídu

15.9.2017 organizuje školní klub pro žáky 2.stupně přednášku : "ŘEKNI DROGÁM NE" aneb: 10 věcí, které by měl každý vědět o drogách.
Přednáška je zaměřena na 10 klíčových faktů o drogách - co jsou drogy, jak drogy pusobi, jak vzniká závislost, co drogy dělají v lidském těle, proč je marihuana droga, jak dlouho drogy zůstávají v těle, apod.
Přednáška je jednoduchou formou podána tak, aby si samy pro sebe děti udělaly rozhodnutí nebrat drogy. Je plná příkladů ze života a názorných nákresů, diky kterým děti pochopí, jak to vše funguje.
Přednáší Lukáš Bechyně, bývalý prof. atlet - skokan o tyči. Lektorské činnosti se věnuje více jak 8 let a skrze jeho protidrogové přednášky prošlo více jak 15000 dětí v ČR.