Zásady ochrany osobních údajů

1. Sběr informací
Shromažďujeme od vás informace při registraci na našich stránkách, přihlášení se ke svému účtu, nákupu, vstupu do soutěže a / nebo když se odhlásíte. Shromážděné informace zahrnují vaše jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo a / nebo číslo kreditní karty.
Kromě toho automaticky dostáváme a zaznamenáváme informace z vašeho počítače a prohlížeče, včetně vaší IP adresy, atributy softwaru a hardwaru a navštívené stránky.
 
2. Použití informací
Jakékoliv informace, které od vás sbíráme, mohou být použity pro:
Personalizaci vaši zkušenosti a reakci na vaše individuální potřeby
Poskytování personalizovaného obsahu reklamní
Zlepšení našich stránek
Zlepšení služeb zákazníkům a vaše potřeby podpory
Kontakt prostřednictvím e-mailu
Správu soutěže, propagace nebo průzkum
 
3. E-Komerce Soukromí
Jsme jedinými vlastníky informací shromážděných na těchto stránkách. Vaše osobní údaje nebudou bez vašeho souhlasu z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnost, s výjimkou případů, kdy je to nezbytné ke splnění požadavku a / nebo transakce, např. zaslání objednávky.
 
4. Zveřejnění informací třetím stranám
Vaše osobní identifikační údaje neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak převádíme třetím stranám. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají s provozem našich webových stránek nebo vedením našeho podnikání, pokud se strany dohodnou, že tyto informace jsou důvěrné.
Věříme, že je nutné sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem.
Neosobní data však mohou být poskytnuty jiným stranám pro marketingové účely, reklamní nebo jiné použití.
 
5. Ochrana informací
Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost vašich osobních údajů. K ochraně citlivých informací přenášených online používáme nejmodernější šifrování. VpnMentor také chrání vaše informace offline. Přístup k osobním údajům je udělen pouze zaměstnancům, kteří jej potřebují k výkonu práce (například účtování nebo zákaznický servis). Počítače / servery sloužící k ukládání osobní údajů jsou uchovávány v bezpečném prostředí.
Používáme cookies?
Ano. Naše cookies zlepšují přístup na naše stránky a identifikují opakované návštěvy. Navíc, naše cookies zvyšují uživatelský zážitek pomocí sledování a cílení na zájmy uživatele. Použití cookie však není v žádném případě spojeno s žádnými osobními identifikačními údaji na našich stránkách.
 
6. Odhlášení
Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zaslání informací a aktualizací týkajících se vaší objednávky, občasným firemním sdělením, zaslání informací o výrobcích, atd. Pokud se kdykoliv budete chtít odhlásit od přijímání budoucích e-mailů, v dolní části každého e-mailu naleznete podrobný návod pro odhlášení .
7. Souhlas
Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí.
Shrnutí: Vaše zásady ochrany osobních údajů zlepšují důvěru uživatelů
Zásady ochrany osobních údajů poskytují cennou ochranu vaší společnosti a vašich uživatelů. Nejvíc ze všeho dojde k vybudování zvýšené úrovně důvěry. Zveřejněním jasných a přímočarých zásad, které popisují konkrétní zabezpečení, budou mít vaše stránky výhodu oproti konkurentům s komplexními, matoucími zásadami.
Jazyk šablony uvedené v tomto příspěvku by měl být pouze výchozím bodem. Každá webová stránka má různé metody a záměry a nejlepší zásady ochrany soukromí prokazují vysokou úroveň přizpůsobení. Pro zajištění účinnost vašich zásad je konzultujte s právníky a vyhledejte další zásady od společností podobných té vaší. Nezapomeňte také navštěvovat http://zs-zbraslav.cz  pro více informací o jazyku zásad a otázkách ochrany soukromí.