Fotbalisté znovu zazářili

V úterý 23.1.2024 se fotbalisté z 1. a 2. tříd zúčastnili prvního kola Dětského fotbalového poháru 2024, který organizuje Pražský fotbalový svaz. 

Vzhledem k vysokému podílů fotbalistů na naší škole jsme tentokrát mohli sestavit dva týmy plné malých fotbalových nadějí.  

Jeden z našich týmů se umístil na pátém místě ve skupině. Gólman podržel spoluhráče perfektním výkonem v bráně, kluci v poli bojovali jako lvi. I přes viditelné kvality týmu se chlapcům nakonec nepodařilo probojovat se mezi nejlepší týmy ve skupině. Nic to ale nemění na tom, že hráli skvěle. 

Druhý tým v hale Motorletu Praha ukázal ostatním zúčastněným školám, jak se hraje fotbal u nás na Zbraslavi. Kluci na hřišti předváděli doslova fotbalový koncert. Velmi dobře si přihrávali, měli přehled o dění na hrací ploše a ani závěrečná střela na bránu neměla chybu. Nakonec si vybojovali parádní druhé místo a postupují do dalšího kola. 

Děkuji všem zúčastněným fotbalistům za úžasné výkony na hřišti a výbornou atmosféru po celou dobu turnaje. 

Díky patří i paní učitelce Heleně Justové a Tomáši Bohatci za odborný doprovod. 

Těším se na další fotbalové zážitky. 

  

Barbora Kudrnová   

 

IMG_20240123_122612_1.jpg