Indonéští studenti na Zbraslavi

Po pětileté pauze způsobené pandemií Covidu-19 a jejími následky proběhlo další pokračování mezinárodní spolupráce naší školy se školou Budi Mulia Dua z indonéské Yogyakarty.

Indonéští studenti strávili na přelomu února a března letošního roku 14 dní v rodinách u svých nových českých kamarádů. V přiloženém videu se můžete podívat na to, co všechno Češi a Indonésané zapojeni do projektu během těchto dvou týdnů zažili: https://shorturl.at/qtFHU.

Mezinárodní spolupráce naší školy a Budi Mulia Dua začala v roce 2010. Od té doby se uskutečnilo několik hostitelských pobytů v České republice a v Indonésii a vznikla mnohá přátelství, která trvají i roky po skončení akce. Jsme potěšeni, že i po nucené pauze popularita tohoto projektu neklesá a zapojení Češi se již nyní těší, až v září tohoto roku přiletí do Yogyakarty.